مصاحبه جنجالی شینا شیرانی در مورد آزار جنسی بعد از خروج از ایران

مصاحبه جنجالی شینا شیرانی در مورد آزار جنسی بعد از خروج از ایران

shinashirani

شینا شیروانی مجری بخش خبری و ورزشی شبکه پرس تی وی که بدلیل آزار و اذیت جنسی از سوی مدیرانش از ایران خارج شده بود مصاحبه ای ضبط کرده که به توضیح اتفاقات رخ داده و دلایل خروج از ایرانش پرداخته است.

در این فایل ویدیویی شینا شیرانی اتهام هایی را به حمید عمادی دستیار اول پرس تی وی و پیام افشار مدیر بخش پرس تی وی در مورد آزار جنسی و تحت فشار گذاشتن وی داده است.

برای تماشا و دانلود فایل ویدیویی به این کانال تلگرام مراجعه فرمائید.

۳ comments

  1. خاک عالم بر سر چنین مدیری که در رژیم اسلامی در سمتی مهم در عین تظاهر به مسلمانی و تدین بودن از زن همکار و زیر مجموعه اش ( مجری )تقاضای سکس میکند در مقابل پشتیبانی از او در حرفه اش . حال با دیدن و شنیدن این ویدیو آیا میتوان باور کرد که در نظام اسلامی زن امنیت شغلی و بدنی دارد؟ قضاوت با انسانهای بعضا ” با شرافت صدا و سیما.

  2. اگر چنمد سال پیش معاون دانشگاهی که به دختر دانشجو تجاوز میکرد اخراج مادام العمر و بعد مجازات کاملی میشد الان این فرد اجازه چنین چیزی رو نداشت بدترین خیانتها را به نظام چنین افرادی انجام میدهند هر چند شاید اون دختره بدبخت رو متهم کنند ولی چننی افرادی دارن بدترین ظلمها رو به نظام و اسلام میکنن وقتی در لباس مسئول یک نظام اسلامی چنین کارهایی میکنن اعتماد مردم را نسبت به همه چیز سلب می کنند باید با اینان شدیدا برخورد کرد

  3. این خانوم دلایل محکمی برای حرفش نداره یه فایل صوتیه که اونم میتونه ساختگی باشه و تو دادگاه اصلا ملاک نیست احتمال قوی که هست اینه که با غربیا ریخته رو هم تا بتوه ازشون برای خودش امتیاز بگیره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *