خودکشی به سبک مهمان ماه عسل در بابل! + عکس

 

این روزها اما ، موسیقی ، سینما، تلویزیون  و احتمالا بیش از همه اینترنت آنچنان در جان مخاطبانش رخنه کرده است که می توان از هر بیننده و شنونده و کاربر بی ظرفیتی انتظار هر رفتاری را داشت.

از کاربران خودباخته مجازی که برای لایک از هیچ عملی فروگذار نمی کنند تا برخی تماشاگران معلوم الحال سینما که با ضد قهرمان فیلم همزاد پنداری می کنند.

و البته اندک مخاطبانی که در هنگام تماشای تلویزیون از خود بی خود می شوند و نمکدان را بجای نمک در آش می اندازند. مخاطبانی که از خود داشته و فکری ندارند و به ناچار دست به تقلید کورکورانه از کسانی می زنند که خودشان برای نشان دادن یک عمل اشتباه به مخاطبان و برائت از آن، مهمان برنامه ای شده اند.

مهمانان یک برنامه تلویزیونی دعوت می شوند تا مخاطبان آگاهی یابند از تجربیات و رویدادهای زندگی آنها ، شاید از این مسیر عبرت گیرند برای رفتارهایی عاقلانه تر.

*مهمان ها دعوت می شوند تا الگو باشند

 

مهمانان ماه عسل

این الگوبرداری اما دو سویه دارد؛ از یک طرف می توانیم عمل مثبت و کردار نیک یک مهمان را سرلوحه کار خود قرار دهیم و از سوی دیگر اگر یک مهمان در گذشته خود عملی خطا را انجام داده باشد ما می توانیم از پیامدهای منفی آن عبرت بگیریم و آنچه را که صلاحمان را در پی دارد انجام دهیم.

*خطای مخاطب برنامه ماه عسل در الگوبرداری

 

خودکشی در آمل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *