لیلا زارع به دنبال نامزد خود در غیرمجاز ! + تصاویر

.♥ خانم نیکی کریمی و لیلا زارع ♥.لیلا زارع ( متولد ‎۲۱ مهر ۱۳۵۹ در تهران ) بازیگرسینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است.خانم زارع در فیلم های پستچی سه بار در نمیزند، خواب لیلا، سرزمین کهن و... نقش آفرینی کرده اند..#nikikarimi #leilazare #bazigaran #honarmandan #aks #ax #jazab #love #duff #bahal #zan #naz #ziba #iran.#نیکی_کریمی #لیلازارع #عکس #بازیگران #هنرمندان #جذاب #باحال #خوشگل #زیبا #ناز #خفن #داف #زن #دختر #ایران..

عکس نیکی کریمی و لیلا زارع

لیلا زارع به دنبال نامزد خود در غیرمجاز ! + تصاویر

فیلم سینمایی غیرمجاز به کارگردانی حسن یکتاپناه روزهای پایانی فیلمبرداری را سپری می کند.در این فیلم بازیگرانی از جمله پریوش نظزیه،میلاد کی مرام،لیلا زارع نفش آفرینی می کنند.

فیلمبرداری سکانس های داخلی “غیرمجاز” به پایان رسیده و گروه مشغول ضبط سکانس های خارجی هستند.بازی پریوش نظریه و میلاد کی مرام به پایان رسیده و گروه هم اکنون مشغول ضبط سکانس هایی با بازی لیلا زارع هستند.لیلا زارع در جشنواره سی و سوم با تازه ترین تجربه کارگردانی نیکی کریمی “شیفت شب” حضور داشت.

غیرمجاز در ۴۲ لوکیشن در تهران فیلمبرداری می شود و گروه روزهای پایانی کارشان را سپری می کنند.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

“غیرمجاز” داستان دخترجوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید؛ او در این راه با ناملایماتی روبرو می شود که توقع آن را ندارد.

یکتاپناه که به عنوان کارگردان فیلم «جمعه» شناخته می شود از سال ۱۳۸۲ به بعد پشت دوربین سینما قرار نگرفته بود و «غیرمجاز» بعد از ۱۲ سال بازگشت او به دنیای کارگردانی است.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

اسامی عومل فیلم به این شرح است: تهیه کننده: محمد حسین عامری پویا، کارگردان: حسن یکتا پناه، نویسنده: محمد سلیمانی، تدوین: نازنین مفخم، مدیرفیلمبرداری و مجری طرح: رضا رخشان، مدیر تولید: رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست، طراح گریم: عباس عباسی، مدیرصدابرداری: جواد مقدس، عکس: مهسا طیب طاهر، فیلمبردارپشت صحنه: ساراگوهری، روابط عمومی: مریم رضازاده، بازیگران: میلاد کی مرام، لیلا زارع، با حضور پریوش نظریه و با معرفی یاسمن معاوی و نگار جوکار

 در ادامه تصاویری از بازیگران از جمله لیلا زارع،میلاد کی مرام و عوامل فیلم غیر مجاز را در پشت صحنۀ این فیلم مشاهده می کنید.

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

لیلا زارع در فیلم غیرمجاز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *