عکس های مهناز افشار در فیلم تاجیکستانی

عکس های مهناز افشار در فیلم تاجیکستانی

مهناز افشار با لباس تاجیکی + تصاویر

مهناز افشار هم اکنون در حال بازی در فیلمی به نام معلم ( muallem ) به کارگردانی نصیر سعیدوف در تاجیکستان می باشد. در این فیلم هنرپیشه های تاجیک و ایرانی حضور دارند و حتی بخشی از عوامل این فیلم از جمله صدابردار و طراح گریم از ایرانیان هستند.

این فیلم در تاجیکستان ساخته می شود و کارگردان آن نصیر سایدوف است. افشار در در فیلم سایدوف نقش شخصیتی به نام «هدیه» را بازی می کند. فیلم «معلم» یا «آموزگار» از سرنوشت یک آموزگار و پسرانش که شغل پدری را اختیار کرده اند در سال های بعد از فروپاشی اتحاد شوروی سابق در تاجیکستان حکایت می کند.

در این فیلم آموزگار کهن سالی با نام نظر وجود دارد که تمام زندگی خود را صرف آموزش به شاگردان در مدرسه روستا کرده است. در سالهای بعد از فروپاشی شوروی، یوسف پسر بزرگتر او به روسیه می رود. در آن کشور اتفاقی برایش رخ می دهد و یوسف محکوم به زندان می شود.

نظر در فراق پسرش معلول می شود و زمانی که یوسف در راه بازگشت از روسیه به وطن است، پدر چشم به راه به دیدار فرزند نرسیده از دنیا می رود. هدیه قهرمان این فیلم با بازی مهناز افشار بر خلاف خواهش خود و با فشار خانواده اش ازدواج می کند. وی از سرنوشت خود راضی نیست و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *