سلفی های بازیگران پایتخت ۴ در چین همراه چوچانگ

سلفی های بازیگران پایتخت ۴ در چین همراه چوچانگ

احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت ۴ که این روزها همه به اسم ارسطو وی را می شناسند در جدیدترین پست خود عکس زیر را بر روی صفحه اینستاگرام خود قرار داد و نوشت: پایتخت ۴ روی دیوار بزرگ چین

سلفی ارسطو و چوچانگ

سلفی ارسطو و چوچانگ روی دیوار چین

مجموعه پایتخت ۴ به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری به تازگی در کشور چین کلید خورده است.در این بخش چند سلفی جالب دیگر از بازیگران و عوامل سریال پایتخت ۴ که در پشت صحنه فیلم گرفته شده است گردآوری کرده ایم.

 

بازیگران پایتخت 4

سلفی بازیگران و عوامل پایتخت ۴ روی دیوار چین

سفی احمد مهرانفر

سلفی دیگر از احمد مهران فر و چوچانگ پایتخت

سلفی تنابنده و مهران فر در چین

سیروس مقدم، محسن تنابنده و احمد مهرانفر

ارسطو عامل و چوچانگ

سلفی هوایی ارسطو و چوچانگشون

سلفی محسن تنابنده و مهرانفر

محسن تنابنده و احمد مهرانفر روی دیوار چین

تست گریم پایتخت 4

سلفی احمد مهران فر در تست گریم پایتخت ۴

پایتخت ۴ علاوه بر حال و هوای متفاوتش در ۲۶ قسمت پخش خواهد شد که در مقایسه با مجموعه های قبلی طولانی تر خواهد بود حال با این تغییرات باید بیینیم پایتخت همچنان محبوب می ماند.

سریال پایتخت ۴ دنباله یکی از محبوب ترین سریال های تاریخ تلویزیون ایران، در حال فیلمبرداری است و تنها اخبار و تصاویری که از سریال منتشر می شود در شبکه های اجتماعی بازیگران و عوامل فیلم است.

در این مجموعه تلویزیونی که اکثر بازیگران اصلی همچون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ هان، هومن حاجی عبدالهی و با حضور علیرضا خمسه بازی خواهند داشت، قصه ای دیگر از خانواده معمولی روایت می شود که در ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *