باورنکردنی: رابطه نامشروع همزمان خانم وزیر با ۸ مرد! +عکس

تصاویر/ رابطه نامشروع خانم وزیر دادگستری با ۸ مرد!

 

باورنکردنی: رابطه نامشروع همزمان خانم وزیر با ۸ مرد!

این خانم ۴۷ ساله که زندگی عشقی بسیار شلوغی داشته، اولین وزیر دادگستری خانم در فرانسه است، او یک فرزند نامشروع دارد اما چون در زمان بچه دار شدن با ۸ مرد بصورت همزمان در ارتباط بوده است معلوم نیست پدر فرزند او چه کسی است.

خانم رشیده داتی احتمال میدهد که یک تاجر میلیاردر ۶۸ ساله پدر دخترش باشد بنابراین او را به دادگاه فراخوانده تا آزمایش تشخیص والد روی او انجام شود. این دختر بچه که زهره نام دارد اکنون ۳ ساله است و با مادرش زندگی میکند. وکیل این تاجر معروف فرانسوی میگوید او تنها یکی از مردانی است که این زن هوس باز با آنها در ارتباط بوده است و از کجا میتواند انقدر مطمئن باشد که او پدر فرزندش است.

 رابطه نامشروع خانم وزیر دادگستری با ۸ مرد!۱

وی میگوید میتواند با دلیل و مدرک ثابت کند که این زن علاوه بر این تاجر با ۸ مرد دیگر به صورت همزمان در رابطه بوده است که این افراد شامل: یک مجری تلویزیونی، یک وزیر، یک مشاور ارشد، یک نخست وزیر اسپانیایی و یکی برادران سارکوزی و یک وکیل قطری و یک تاجر هستند.

 رابطه نامشروع خانم وزیر دادگستری با ۸ مرد!۱۲

طبق قوانین فرانسه هر شخصی میتواند از انجام چنین آزمایشاتی سر باز بزند و این مسئله دلیل متهم بودن آنها نیست.این زن که یک دورگه افریقایی فرانسوی است از دهه ۲۰ سالگی اش بصورت مجرد زندگی میکند و از سال ۲۰۰۷ وارد کابینه سارکوزی شد. او ثروتی ۵۰۰ میلیون پوندی دارد و گفته میشود رابطه نزدیکی با سارکوزی رئیس جمهور سابق فرانسه داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *