باربی داعش به خاطر نبود کرم مرطوب کننده به کشورش بازگشت!

http://fundooni.ir/wp-content/uploads/sites/19/www.dustaan.com-باربی-داعش-به-خاطر-اسپری-بدن-به-کشورش-بازگشت.jpg

     یک عضو داعش به دلیل نبود کرم مرطوب کننده پوست و اسپری بدن در شهرهای داعش به کشورش برگشت و دستگیر شد. “عمران خواجه”  معروف به “باربی داعش” از فرماندهان ارشد این گروه بود که قبل از این فیلم های خشن و وحشتناکی از فعالیت های خود در اینترنت منتشر کرده بود.

او قبل از این با ارسال پیام هایی به دوستانش از نبود کرم های مرطوب کننده پوست، کاغذ توالت و اسپری بدن در شهرهای داعش گلایه کرده بود. این عضو داعش همچنین از دوستانش خواسته بود این کالاها را برایش بفرستند این اقدام هم کارساز نشد به همین دلیل او تصمیم گرفت به زادگاهش یعنی بریتانیا بازگردد.
به نوشته روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف، وی یکی از فرماندهان گروهی به نام رایه التوحید (پرچم توحید) زیرمجموعه داعش بود و تاکنون در فیلم های خشن داعش نیز حضور داشت. باربی داعش در یکی این فیلم ها، سر بریده یک جنازه را در دست گرفته بود.با این حال این عضو داعش از نبود لوازم و کالاهای مراقبت از بدن مانند اسپری بدن، نرم کننده لب ها صابون، دستمال های مرطوب، خمیر دندان و دیگر لوزام بهداشتی ویژه مردان شکایت می کرد.
این عضو داعش وقتی درخواست های متعدد از دوستانش برای ارسال این لوازم و کالاها بدون جواب باقی می ماند مخفیانه به کشورش (بریتانیا) بازگشت.

وی قبل از برگشت به بریتانیا، پیام های جعلی درباره  مرگ خود منتشر کرد تا رفت و آمد او میان انگلیس و سوریه و بازگشت به داعش به راحتی امکان پذیر باشد. او قصد داشت پس از جمع آوری پول و جذب افراد جدید دوباره به داعش در سوریه برگردد اما در بریتانیا به دست پلیس دستگیر شد و هم اکنون در حال محاکمه است.
شمار زیادی از اعضای گروه مسلح داعش را اتباع خارجی به ویژه اروپایی تشکیل می دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *