زنان روسپی‌ مراکشی در دام تروریست های داعش!

زنان روسپی‌ مراکشی در دام تروریست های داعش!

  این پژوهشگر از ارتباط نزدیک بین داعش و شبکه های جهانی روسپیگری پرده برداشت به طوری که این گروه تلاش می کند ثبات روانی برای جنگجویان خود به وجود آورد.

یک کارشناس مغربی فاش کرد گروه تروریستی داعش زنان روسپی مغربی را با انگیزه های مالی و روانی مانند حقوق ماهیانه فریب می دهد.

به گزارش العالم، داعش بیش از پیش به زنان روسپی مغربی توجه دارد و آن ها را فریب می دهد.

سایت خبری «هسپرس» مغرب نوشت: “محمد بنحمو” مدیر مرکز مطالعات راهبردی مغرب در تحلیلی در سایت فرماندهی نظامی آمریکا در آفریقا موسوم به «افریکوم» آورده است داعش بهره برداری از زنان روسپی مغربی را آغاز کرده است به طوری آن ها از طریق شبکه ها و واسطه هایی به ترکیه کشانده و سپس ربوده می شوند و به این گروه در سوریه و عراق فروخته می شوند و در اینجا آن ها را به «جهاد نکاح» مجبور می کنند.

وی به دست داشتن شبکه های جهانی در بهره برداری از زنان روسپی مغربی در اردن و ترکیه اشاره کرد و افزود داعش زنان روسپی را اینگونه جذب می کند که ابتدا به آن ها گفته می شود قرار است از طریق ترکیه به اروپا بروند اما غافل از اینکه آن ها به اسیرانی در دست داعش تبدیل می شوند.

این کارشناس مغربی افزود: داعش زنان روسپی را با انگیزه های مالی و روانی مانند حقوق ماهیانه فریب می دهد و به آن ها القا می کند که با جهاد نکاح با جنگجویان این گروه گناهانی که قبلا مرتکب شده اند بخشیده می شود.

گروه داعش به قربانیان خود تضمین می دهد که روزی آن ها قطع نخواهد شد و این گونه به آن ها القا می کند که با برآورده کردن تمایلات جنسی اعضای آن روزی حلال به دست می آورند.!

این پژوهشگر از ارتباط نزدیک بین داعش و شبکه های جهانی روسپیگری پرده برداشت به طوری که این گروه تلاش می کند ثبات روانی برای جنگجویان خود به وجود آورد.

براساس برآوردهای این سایت آمریکایی، تعداد زنان مغربی که به پیوستن به داعش روی آورده اند در ماههای گذشته به طور چشمگیر افزایش یافته و تعداد آن ها بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ نفر برآورد می شود. این درحالی است که مراکز امنیتی در شهرهای سبته و ملیله که از سوی اسپانیا اشغال شده است شماری از زنانی را که سعی داشتند مهاجرت کنند و به داعش ملحق شوند، بازداشت کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *