دختری که رختخواب تجاوزش را همواره با خود حمل می نماید! +عکس

9306-7t2564

همه افرادی که به نحوی در جامعه مورد سو قصد افراد شیطان صفت قرار می‌گیرند سعی می‌نمایند آبرو و حیثیت خود را حفظ کرده و از مجاری قانونی پیگیر اعاده حیثیت خود باشند. اما اخیرا دختر دانشجو به روش متفاوت سعی دارد حیثیت بر باد رفته خود را بدست آورد. او هر کجا می‌رود تشکش را بدوش می‌کشد. در واقع او رختخوابی را با خود همراه دارد که روی ان ابرو و حیثیتش بر باد رفته است.

دختر دانشجوی کلمبیایی هنگامی که از سوی یکی از همکلاسیهایش در سال 2012 در خوابگاهش مورد تجاوز قرار گرفت و مسئولین نیز در این امر وی را مورد غفلت قرار دادند و حاضر نشدند فرد خاطی را به جزای عملش برسانند تصمیم گرفت تشک تجاوز را بدوش گرفته تا بدین ترتیب به افراد بفهماند که حق او در جامعه پایمال شده است. او حتی پایان نامه فارغ التحصیلی خود را به تجاوزش اختصاص داد و نام تز خود را «نمایش تشک و حمل و نقل سنگین» نامید.

خانم «اما سالکوویچ» می‌گوید: تز پایان نامه اش سمبلی از سنگینی غمبار تجاوزی است که به صورت عمدی توسط یکی از همقطاریهایش صورت گرفت و توسط مسولین به باد فراموشی سپرده شد.

به گزارش روزنامه تایم خانم اما تنها فردی نیست که درگیر اعاده حیثیت خود می‌باشد. سال گذشته نیز دو دختر دانشجوی دیگر توسط همان دانشجو مورد تجاوز قرار گرفتند که متاسفانه از سوی مسئولین دانشگاه هیچ حرکتی صورت نپذیرفته است.

9306-7t2565

موضوع خانم اما به اطلاع اداره پلیس نیویورک رسید اما تا کنون اتهامی متوجه کسی نشده است.

خانم اما به خبرگزاری دیلی اسپکتیتور می‌گوید: تجاوز ممکن است هر جایی صورت گیرد اما من در اتاقم مورد تجاوز قرار گرفتم. من با خود تشک خود را همیشه بدوش می‌کشم و از مسئولین اتظار دارم فرد خاطی را از دانشگاه اخراج نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *